Предварительная запись обязательна:
+38 (0566) 687-307
+38 (099) 900-06-40

Что вы получаете после исследования

Само исследование проводится секунды, затем компьютер обрабатывает информацию и через несколько минут пациент получает CD с результатом и программой для просмотра и анализа на любом компьютере. Перед диагностикой не требуется никакой специальной подготовки.

Почему результат на CD? смотри видео

Почему результат на CD? смотри видео

Количество информации по каждому пациненту невозможно уместить даже в объёмный фотоальбом. Поэтому грамотный врач проанализирует томограмму и сохранит проблемные участки в виде привычных рентгеновских снимков. Эти снимки можно распечатать на принтере или отправить по e-mail.

Анализ томограммы

Анализ томограммы

ЗD томограмма содержит всю информацию о зубочелюстной системе. Но в медицинскую карту пациента вносятся отдельные снимки тех участков, которые нуждаются в лечении. Для этого достаточно набора рентгенснимков (их количество может быть неограничено). Информация на снимке понятна не только специалисту но и самому пациенту (оплачивается отдельно).

Описание томограммы

Описание томограммы

В отличие от простого анализа, описание томограммы - это отдельный медицинский документ. Он даёт подробную характеристику всех патологических изменений у пациента, ставится рентгенологический диагноз (оплачивается отдельно).

КТ пазух носаКТ челюстей

Кт додаткових пазух носа

На обстеженні придаткових пазух носа, проведеному за допомогою конусно-променевої компютерної томографії, спостерігається:

КТ

Порожнина носа:

Носова перетинка. Значне, С-подібне викривлення передньої частини середнього відділу носової перетинки вправо, без формування кісткового гребеня.

Носові раковини. Спостерігається зміщення до бічної стінки носової порожнини правої середньої носової раковини (через деформацію перетинки), а також зміщення лівої середньої раковини до носової перетинки з контактом слизових оболонок. Товщина слизової оболонки в нижніх раковинах до 4 мм.

Носові ходи. Звуження правих відділів до 2,5 мм через деформацію перетинки. В ділянці лівого верхнього носового ходу (в проекції дистального відділі лівої середньої носової раковини), спостерігається наявність мягкотканинного утвору, який поширюється з основної пазухи (товщина 7 мм, висота 19 мм, довжина 34,5 мм), однорідної структури (поліп?). Також в задніх (дорсальних) відділах лівого відділу носової порожнини (ділянка виходу з нової порожнини) також наявний мягкотканинний утвір (поліп?), який поширюється з основної пазухи (товщина 7 мм, довжина 23 мм, висота 18 мм), однорідної структури, субтотально виповнює даний відділ носової порожнини.

Гачкоподібний відросток. Кріпляться до медіальної стінки очниці.

Пазухи носа:

КТ

Лобні: права пазуха - спостерігається нерівномірне потовщення слизової оболонки та наявність густого слизу однорідної структури (висотою до 4,5мм) в нижніх відділах пазухи, з обтурацією вихідного (дренажного) отвору. Ліва пазуха - нерівномірне потовщення слизової оболонки в нижніх відділах пазухи до 2 мм, без обтурації вихідного (дренажного) отвору.

Гайморові: права пазуха - зниження прозорості пазухи в передньобазальних відділах за рахунок нерівномірного потовщення слизової оболонки та наявності густого слизу (висотою до 18 мм) однорідної структури, вихідний (дренажний) отвір звужений. В дорсальних (задніх) відділах медіальної стінки спостерігається наявність округлого отвору 5х6,5 мм, який сполучає гайморову пазуху з правим середнім носовим ходом і не прикритий слизовою оболонкою. Ліва пазуха — зниження прозорості в базальних відділах пазухи за рахунок нерівномірного потовщення слизової оболонки та наявності густого слизу(?) висотою до 7 мм, вихідний (дренажний) отвір обтурований. В дорсальних (задніх) відділах медіальної стінки спостерігається ділянка відсутності стінки 7х7,5 мм, через який гайморова пазуха сполучається з лівим середнім носовим ходом, дефект не прикритий слизовою оболонкою.

Решітчасті: в усіх комірках з обох сторін, спостерігається наявність потовщення слизової оболонки та густого слизу висотою до 4,5 мм

Клиновидна (основна) пазуха: права частка — потовщення слизової оболонки в базальних відділах та на передній стінці до 4,5 мм, вихідний (дренажний) отвір обтурований. Ліва частка — зниження прозорості в передній 1/2 частки за рахунок наявності мягкотканинного утвору однорідної структури, з напівсферичним дорсальним контуром (розміри утвора в межах частки: висота 26 мм, товщина 18 мм, довжина 25 мм), який через передню стінку (ймовірна деструкція частини стінки) поширюється в ділянку лівого верхнього носового ходу та дорсального відділу лівої частини носової порожнини.

Висновок: КТ-ознаки ймовірної поліпозної ринополісинусопатії. Поліпи(?) лівої частки основної пазухи з поширенням на лівий верхній носовий хід та дорсальний відділ лівої частини носової порожнини. Значне, С-подібне викривлення носової перетинки вправо.

Конусно-лучевая компьютерная томография

Верхняя и нижняя челюсть, левая ветвь н. челюсти

Зубы 13,11,21,22,23 отсутствует наружная кортикальная пластина, пародонтальные карманы заходящие за апексы, пародонтальное пространство увеличено от 1 до 2,5 мм. Зуб 12 соединён с альвеолярной костью по типу анкилоза в верхней трети, в области средней трети зуба кость отсутствует.

В области альвеолярного отростка верхней челюсти справа визуализируется фрактура альвеолярного отростка в корональной плоскости от 11 до 13 зуба с нарушением кортикальной пластины нижнего носового хода. В области альвеолярного отростка верхней челюсти слева визуализируется фрактура альвеолярного отростка в корональной плоскости от резцового канала до 23 зуба , перелом внутренней кортикальной пластины 23 зуба.

КТ

Зуб 16:коронковая часть отсутствует, обломок щёчного корня связан с периапикальной гранулёмой до 6мм в диаметре сообщающейся с правым синусом.

Зуб 17,18 воспалительная деструкция альвеолярного отростка выше уровня фуркации.

Зубы 25,26,27,28 отсутствуют. В области 27 зуба участок радиолюценции похожий на свищевой ход. Со стороны синуса слева отмечается утолщение слизистой до 4 мм.

КТ

Нижняя челюсть: зубы 31,32,33,35,45 нет соединения с костной тканью, периодонтальное пространство разрушено воспалительным процессом. Зуб 32 –поперечная фрактура корня на 3 мм от апекса. Зубы 34,41,42,43 деструкция альвеолярной кости на 2/3 корней. Зуб 36 отсутствует. Зубы 37,38 деструкция длинны корня альвеолярной кости на всю длину корня. Зуб 46 отсутствует. Зубы 47,48 деструкция альвеолярной кости на3/4.

КТ

Тело и левая ветвь нижней челюсти в пределах исследуемой области без особенностей.

Диагноз: хронический генерализованный пародонтит , тяжёлая степень. Перелом альвеолярного отростка верхней челюсти. Периапикальный абсцесс верхней челюсти в области зуба 1.4.